Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbulohet shifra marramendëse që Ardit Gjerbra do t’i paguaj Almeda Abazit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9cf9cf8a85bc63b2043ff2ff75c4baaa

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi, e cila ka ndër tuar një karrierë të suksesshme në Turqi, do të kthehet në Tiranë për të prezantuar “Këngën Magjike” bashkë me Ardit Gjebrenë fundjavën e ardhshme. Ndërkohë në Turqi ajo është në qendër të medieve për shkak të historisë së dashurisë me modelin bukurosh turk. Aktori, modeli dhe prezantuesi i njohur televiziv në Turqi, Tolgahan Sayisman, prej gati një viti është në një lidhje me ish– Missin shqiptar, Almeda Abazi.

Të gjithë po presim rikthimin e bukuroshes në skenën shqiptare. E natyrisht që kur bëhet fjalë për një personazh kaq të famshëm, i gjithë kurioziteti është tek shuma që Almeda do të marrë për të qenë në Tiranë përgjatë mbrëmjeve të “Këngës Magjike”.

Burime pranë këtij spektakli kanë rrëfyer për “Bluetooth” se bukuroshja shqiptare do të paguhet 20 mijë euro për të qenë në Pallatin e Kongreseve fundjavën e ardhshme.

Lexo edhe: Flori vs Stine – pretendentët kryesorë për të fituar Këngën Magjike

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img