Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Zbulohet se kush është shqiptari që u vra mbrëmë në Athinë, u doli përpara plumbave për të mbrojtur dy djemtë e tij (DETAJET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

12bf51c1c943c768640f84988a5fea39

Mbrëmjen e së hënës, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Neos Kozmos të Athinës.

Disa persona kanë qëlluar me breshëri armësh në drejtim të një lokali, ku mbeti i vrarë 54-vjeçari Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij, Anxhelo dhe Milhali. Mësohet se 54-vjeçari ka dalë përpara djemve të tij, për t’i mbrojtur ata nga breshëria e plumbave.

Burime për Top Channel, bëjnë me dije se ka mbetur e plagosur edhe kamarierja, Xhorxhina Kaso, e cila nuk kishte lidhje me ngjarjen por e ka kapur plumb qorr.

Mediat greke kanë raportuar se bëhet fjalë për një sherr mes bandave shqiptare, por po hetohet për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Më shumë

spot_img
spot_img