Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbulohet pasuria e Ramës dhe bashkëshortes së tij: Kryeministri ka më shumë të ardhura nga puna si piktor se sa si kryetar qeverie

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9d695df3c23752b6f07c235ae98939ad

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img