Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Zbulohet një tjetër konkurrent i “Big Brother Vip”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pak ditë na ndanë nga nisja e spektaklit  “Big Brother VIP” dhe tashmë kanë filluar të zbulohen disa  emra nga banorët.

Prej disa ditësh, po qarkullon lajmi se Kiara Tito dhe blogerja Jori Delli do të jenë pjesë  e shtëpisë së famshme. Por kjo ende nuk është konfirmuar nga vetë vajzat e ekranit.

Por së fundmi “Kryefjala” ka zbuluar edhe një emër të ri. Bëhet fjalë për koreografin e njohur Albi Nako, i cili thuhet se do të jetë një nga personazhet publikë që pritet t’i bashkohet shtëpisë së famshme.

Kështu që deri në nisje të spektaklit do të duhet të presim për të mësuar emra të tjerë që do të jenë pjesë e “Big Brother VIP”.

Më shumë


spot_img

spot_img