Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Zbulohet një tjetër dasmë VIP, këngëtarja shqiptare martohet në shtator

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këtë verë duket se dasmat VIP do të jenë të shumta.

Dhe pse është munduar vazhdimisht ta anashkalojë temën e “dashurisë”, më në fund Big Mama ka dhënë një sinjal shumë të rëndësishëm për jetën e saj private.

Pak muaj më parë, në një intervistë për Klan Kosovën, Besjana( Big Mama), ka pranuar se është në një lidhje serioze.

Ndërsa këto ditë, mediat zbuluan se këngëtarja nga Shkupi e ka zyrtarizuar lidhjen në fejesë, ndërsa së fundi Prive mëson se Big Mama dhe partneri i saj pritet të martohen në muajin shtator.

Ende nuk dihen detaje për ceremoninë, por me siguri dasma do të jetë e madhe dhe me shumë të ftuar VIP.

Urime Big Mama!

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img