Hapësire reklamuese

Rajoni

Zbulohet një “shtëpi bari” në Greqi, arrestohen 3 shqiptarë, një tjetër në kërkim

Shkruar nga Newsbomb
Zbulohet një “shtëpi bari” në Greqi, arrestohen 3

“Shtëpitë e barit” që dikur karakterizoheshin me Anglinë, duket se tani kanë filluar të “gjenden” në shtet të ndryshme.

Së fundmi një “shtëpi bari” është zbuluar në Larisa të Greqisë dhe në pranga kanë rënë 3 shqiptarë.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë babai 62 vjeç së bashku me djalin 24 vjeçar dhe një tjetër bashkëkombas 53 vjeç. Është shpallur në kërkim një 29-vjeçar nga Larisa.

Mediat greke bëjnë me dije se janë sekuestruar në shtëpinë që kultivohej lëndë narkotike rreth 12 kilogramë kanabis.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese