Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Zbulohet një kamion i mbushur me trupa të pajetë njerëzish

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia amerikane ka zbuluar të paktën tetë trupa të pajetë në pjesën e pasme të një kamioni në San Antonio të Teksasit.

Ngjarja dyshohet të jetë një rast i trafikut të qënieve njerëzore, ndërsa në pranga është vënë shoferi i kamionit i cili u gjet në një lokal aty pranë.

Shoferi e parkoi kamionin pranë një Qendre Tregtare në San Antioni dhe zbrilit për të blerë ujë. Mesa duket punonjësi i barit vuri re diçka të dyshimtë dhe njohtoi policinë.

Forca të shumta policie mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe pasi hapën dyert e kamionit zbuluan rreth 38 persona, nga 15 në 30 vjeç. Tetë prej tyre nuk kishin mundur të mbijetonin dyshohet për shkak të temperaturave të larta brenda kamionit. /Newsbomb.al

Më shumë

spot_img