Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Zbulohet mirditori që ka vjedhur zemrën e Roza Latit, moderatorja bën DEDIKIMIN e ëmbël të dashurisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky Shën Valentin e ka gjetur çift edhe moderatoren Roza Lati, e cila na ka prezantuar të dashurin e zemrës.

Me anë të një postimi në Instastory, moderatorja ka publikuar një foto me të dashurin nga Mirdita, të cilit i ka zënë fytyrën, ndërkohë që ka bërë një dedikim të veçantë.

‘Unë dhe partneri im i vetëm në k.rim ju përshëndesim. Dashuria është një luftë e përditshme, por që ja vlen çdo debat dhe çdo lot për aq kohë që shpirti im kërkon për ty dhe i yti për mua’, ka shkruar Roza krahas fotos.

AdSfwght.png

Më shumë


spot_img
spot_img