Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Zbulohet kush u bë “molla e sherrit” mes Jay Z dhe Kaney West

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbulohet kush u bë “molla e sherrit” mes Jay Z dhe Kaney West.

albsig

spring

Mediat e huaja bëjnë me dije se sherri mes tyre mund të ketë ndodhur nga mosmarrëveshjet që Kim kishte me Beyonce-n.

Burimet thonë që Kaney është munduar që të afrojë bashkëshorten e tij me familjen Carter, por tentativë pa sukses. Sado që Jay Z u vu në presion që Beyonce të bënte hapin e parë, marrëdhënia mes vajzave vazhdonte të qëndronte pezull.

Pasojat ishin largimi i Ëest nga labeli pergjithmonë, duke mbyllur kështu çdo kontakt të mundshëm me të

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img