Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Zbulohet kush janë 2 të rinjtë që u plagosën në Sauk, të afërm të kandidatit të LSI-së për deputet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sauk, ku dy të rinj janë plagosur me thikë.

Mësohet se njëri prej tyre është në gjendje të rëndë shëndetësore. Të plagosurit janë identifikuar si Roland dhe Oltjan Doka të afërm të kandidatit për deputet në radhët e LSI Klodian Doka.

Sipas informacioneve dy të rinjtë janë konfliktuar me disa persona ende të paidentifikuar pranë xhamisë. Pas sherrit mësohet se janë nxjerrë edhe armë zjarri.

Burime bëjnë me dije se autorët janë larguar me dy automjete të ndryshme, të tipit “Benz” dhe “Audi”.

Të rinjtë e plagosur janë dërguar në spitalin e Traumës ku po marrin mjekimin e nevojshëm.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img