Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbulohet kush është vajza “misterioze” në krah të Greg Ramës në stadium, djali i kryeministrit “bezdiset” nga paparaci

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e enjte u luajt në stadiumin “Air Albania” derbi Partizani-Tirana, sfidë e cila përfundoi me rezultatin e paqtë 0-0. Në shkallët e stadiumit u vu re djali i kryeministrit Edi Rama, Gregor Rama, i cili kishte shkuar për të mbështetur skuadrën e tij të zemrës, Tiranën.

Mirëpo krah tij u pa dhe një vajzë, për të cilën shumë media aluduan se mund të jetë jo thjesht shoqja e tij. Gregu rrallë shfaqet në publik, por kur fotografohet me persona që nuk janë të njohur, aludimet dhe thashethemet janë të shumta.

Shumë hodhën dyshime dhe pikëpyetje se cila ka qenë vajza në foto, por ajo është Albana Bejko, gazetare e Ora sport. Siç shihet edhe në foto, Gregu duket pak i shqetësuar nga shkrepjet e “paparacit” ndërsa gazetarja e aspak. Pranë tyre shihet edhe presidenti i Tiranës, Refik Halili.  

grgoorororo 770x433 1

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img