Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Zbulohet kush e ngriti dronin kundër Ramës, garda iu vu në ndjekje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë inagurimit të bunkerit atomik në qendër të Tiranës, ku i pranishëm ishte edhe kryeministri Edi Rama, sipër kokës së tij është ngritur një dron me një pankartë: Edvin Kristaq Rama, kërko falje për vrasjen e Havzi Nelës”.

Mënjëherë rojet e gardës u hodhën në aksion për të gjetur personin që ngriti dronin por pa sukses.

Megjithatë, janë vetë të rinjtë demokratë që marrin përsipër ngritjen e dronit. Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi poston foto të pankartës kundër Ramës dhe shkruan: “Përshëndetje për Kryeministrin në ditën e inagurimit të bunkerit”.

Edhe zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa i përgëzon të rinjtë demokratë për këtë veprim. “Bravo FRPD”, shkruan shkurtimisht Zhupa në profilin e saj në Facebook. 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img