Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Zbulohet çfarë po konsumonte kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës, në momentin që pësoi infarkt dhe humbi jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a892c89018bc5307e892c4c612f9826d

Kryetari i Bashkisë së rrogozhinës, ishte duke pirë kafe në lokal, momentin kur pësoi infarkt dhe humbi jetën.

Lajmin e bën të ditur klubi i futbollit të Korabit, përmes një postimi në faqen zyrtare në ‘Facebook’.

Duke i shprehur ngushëllimet familjarëve, klubi i Korabit ka deklaruar se Memolla ishte duke pirë kafe në një nga lokalet e qytetit, në momentin që humbi jetën në moshën 52-vjeçare. 

ngushellimi.png

Ai ndodhej në Peshkopi për të parë ndeshjen Korabi-Egnatia. 

Lajmi i vdekjes së parakohshme e kryebashkiakut të Rrogozhinës i ka tronditur të gjithë.

Haxhi Memolla, i cili kishte vetëm pak muaj që kishte marrë detyrën si kryebashkiak, ishte i martuar dhe baba i tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze.

Më shumë

spot_img
spot_img