Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Zbulohet i dashuri i vajzës së ish-deputetes së PD: S’jam si ato që po shkojnë 40 vjeç e thonë jam single

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Dedës, Ada ka vendosur që jetën e saj private ta mbajë sa më larg mediave.

Mirëpo, gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instastory, Ada zbuloi se është kapur “mat” nga një ndjekëse me partnerin që ka në krah.

“Të pash më 11 kur po ikje në Barcelonë, ishim në të njëjtin avion. Ju të dy ishit shumë të lezetshëm”, i shkroi ndjekësja.

“Faleminderit!”, u përgjigj shkurtimisht modelja, duke mos dhënë asnjë detaj tjetër, por duke pranuar se ka qenë duke udhëtuar me partnerin.

Gjatë një interviste të dhënë më parë, Deda tha se nuk do të dashurohej kurrë me një vlonjat, teksa shtoi se për të është “më mirë me një fukara se sa pa të dhe e pasur”.

Ndërsa në një tjetër intervistë Ada ka thënë se nëse mohon lidhjen me personin që ke zgjedhur do të thotë të mohosh vetë atë.

“Unë nuk jam single por kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale sepse është më mirë. Larg syrit të keq, nuk jam dakord me femrat e shoëbiz që po shkojnë 30-40 vjeç dhe thonë nuk jam në lidhje, jam vetëm.

Tani e kuptojmë që jeni të famshme, por në momentin që mohon lidhjen me personin e zgjedhur do të thotë që po mohon edhe atë. Nuk është xheloz, jo fare,”– tha ajo e ftuar në emisionin “Glamour Zone” para disa muajsh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img