Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Zbulohet EMRI, kush është 23 vjeçari shqiptar që u ekzekutua në mes të Barit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23 vjeçar shqiptar u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në Bari. Mediat italiane raportojnë se viktima është Viktorian Picaku.

23 vjeçari u qëllua për vdekje teksa ishte duke ndenjur në sheshin ‘Abbazia’, të qyetit italian.

Ndonëse sheshi ishte shumë i populluar, dy persona me një motor iu afruan dhe e qëlluan në kokë të riun shqiptar.  23 vjeçari ndërroi jetë ne vend.

Sakaq, policia vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Më shumë
spot_img
spot_img