Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Zbulohet e vërteta e sherrit mes Nevina Shtyllës dhe gazetarit të Klanit, dalin detajet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E kujt ia priste mendja që vajza më e ëmbël e ekraneve shqiptare, do të bëhej pjesë e një debati.

albsig

spring

Nevina Shtylla, prezantuese tashmë në emisionin “Procesi sportiv” bashkë me Edi Manushin ka zbuluar se prej largimit nga televizioni Klan nuk flet më me kolegun e saj, gazetarin Eni Shehu.

Por Eni ka reaguar pas deklaratës së Nevinës duke thënë se nuk ka pasur  kurrë momente shoqërore me Nevinën.

“Me Nevinën nuk kemi ndarë kurrë momente shoqërore. Kemi bashkëpunuar dhe kemi qenë kolegë korrekt, por miqtë secili i zgjedh sipas dëshirës, edhe në rrjetet sociale”- ka thënë gazetari për “Class”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img