Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Zbulohet data kur do të mbahet Konferenca e Parë Ndërqeveritare për hapjen e negociatave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlametar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, paditen e sotme nga foltorja e Kuvendit njoftoi se javën e ardhshme do të mbahet Konferenca e parë Ndërqeveritare për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.

Burime për mdiat bëjnë me dije se konferenca do të mbahet ditën e enjte.

Dita e enjte, përkon me datën 7 korrik, ditë në të cilën ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar dhe protestë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img