Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Zbulohen videot flagrante, ja si u manipuluan zgjedhjet në PD, mbështetësit e Bashës votojnë disa herë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kritiku më i madhi Lulzim Bashës brenda Partisë Demokratike, ka publikuar pak minuta më parë, një video sesi një anëtar i PD-së voton dy herë.

Sipas Astrit Patozit shkelja ka ndodhur në Vlorë dhe kjo video tregon qartaz që Basha nuk e ka marrë me zotësi postin e Kreut të PD-së, por duke mashtruar.

Ne video duket sesi një person voton për herë të parë, e më pas voton përsëri, duke shkelur kështu rregullat e zgjedhjeve të lira e të ndërshme.

 

Më shumë

spot_img