Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Zbulohen tre parcela kanabis në Durrës, autorët panë policinë dhe ia “futën vrapit” (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Durrësit ka zbuluar tre parcela kanabis në zonën e Kepit të Rodonit, te vendi i quajtur “Përroi i mullirit”.

Bëhet me dije se në një parcel janë gjetur 150 rrënjë kanabis, ndërsa në dy të tjera janë gjetur nga 50 rrënjë kanabis.

Mëoshet se kanabisi është zbuluar gjatë një aksioni të policisë që bëhet në vijën bregdetare, teksa bimët janë gjetur mes zonave pyjore.

Personat që ruanin parcelat, kur kanë parë policinë janë larguar. Policia po punon për identifikim dhe kapjen e autorëve si dhe për asgjesimin e fidanvë të kanabisit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img