Zbulohen planet e trashëgimtares së Top Channel, ja çfarë do bëjë natën e ndërrimit të viteve Lori Hoxha (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:23 30-12-2017 Zbulohen planet e trashëgimtares së Top Channel, ja çfarë do bëjë natën e ndërrimit të viteve Lori Hoxha (FOTO)

Natën e ndërrimit të viteve secili ka plane, disa e kalojnë në shtëpi me familjen disa nëpër lokale dhe kështu me radhë.

Ashtu si çdokush edhe Lori Hoxha ka planet e saj për këtë natë të veçantë.

Blogerja ka publikuar së fundmi një foto ku tregon planet se çarë do bëjë nesër në mbrëmje.

Ndërsa tregon edhe planet e miqve të saj.

“Miqtë e Lorit: Në 2018-ën do të punoj më shumë, do të humb peshë dhe do të jem më i mirë me njerëzit. Çfarë planesh ke për Vitin e Ri?”

Sakaq, përgjigjen e miqve Lori e tregon nëpërmjet shprehjeve të fytyrës së Beyonce.

70943-640-0-5a479acc10b1f.jpg

 

70942-640-0-5a479acc102e5.png

60790da81866c9eace64b32243fcfd06_L.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha tallet keq me Ramën, i uron Vitin e Ri me një bredh special (FOTO)
Surpriza për Metën, vajza e vogël Era i bën pyetjen që nuk e priste… »
Article Logic
Execution time: 0.011642932891846
array(1) { ["section"]=> string(115) "zbulohen-planet-e-trashegimtares-se-top-channel-ja-cfare-do-beje-naten-e-nderrimit-te-viteve-lori-hoxha-foto-104944" }