Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Zbulohen foto nga dasma e Sinan Hoxhës, këngëtari i njohur ia mbush tavolinën me lek

spot_img

Lajme të ngjashëm

f2c573191899e8800ee8b110fe477c43

Dasma e Sinan Hoxhës mori vëmëndje të madhe në media kjo për shkak të prezencës së shumë artistëve të njohur.

Ndër to ka qenë këngëtari dhe miku i tij, Blero Muharremi. Këngëtari ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dhuruar paratë gjatë dasmës  Sinanit dhe Andrrës, disa vite më parë.

 Së fundmi janë publikuar disa fotografi ku Blero e bëri zbulimin e zarfit bashkë me Sinanin para të gjithëve. Të gjitha kartëmonedha 5 euro, që e grumbullonin vlerën e 1000 eurove plus edhe 1 euro, e që e çonte shumën në 1000 e 1 euro. Këtë më së miri e tregon fotografia e mëposhtme.

dfdfdgggd.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img