Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Zbulohen emrat e 4 kandidatëve të tjerë që i shtohen garës për kreun e PD-së, Kryesia po zhvillon mbledhje në selinë blu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Janë zbuluar emrat e 4 kandidatëve të tjerë që kanë plotësuar formularët për të garuar në zgjedhjet e 13 qershorit për kreun e Partisë Demokratike.

Admir Mulaj, Edmond Vrapi, Sabri Hoxha dhe Mirjan Jashanllari janë 4 kandidatët që kanë plotësuar formularin në minutat e fundit.

Në garë janë edhe kryetari actual Lulzim Basha, Agron Shehaj, Fatbadr Kadilli dhe dy kandidaturat e grupimit “Për PD-në”, Edith Harxhi dhe Ibsen Elezi.

Kryesia e Partisë Demokratike është mbledhur në selinë blu dhe po shqyrton kandidaturat, ndërkohë që kryetari Lulzim Basha nuk ka marrë pjesë në mbledhje.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img