Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zbulohen edhe dy emra të tjerë që do i bashkohen “Big Brother VIP”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Big Brother VIP” po afron dhe çdo dit nga një personazh i ri po zbulohet. Mësohet se dy emra të rinj do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Big Brother” Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Më herët u konfirmuan si pjesë e  “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim fillimin e reality shoë-t më të ndjekur, për të kuptuar nëse këto emra janë vërtet personazhet e këtij viti apo jo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img