Tirana
overcast clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Zbritet nga makina dhe arrestohet shoferi: “Më vdektë motra mos më merr në qafë” (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Vijon aksioni i policisë për ndalimin e drejtuesve të cilën ngasin automjete në gjendje të dehur.

Një i ri është ndaluar dhe shoqëruar në komisariat pasi pas kryerjes së testit rezultoi se kishte konsumuar alkool tej normave të lejuara.

Fillimisht drejtuesi i thotë policit se është për rrugë, se do të ikë në Lezhë por polici i bën me dije se sasia e alkoolit të konsumuar është e lartë e për rrjedhojë duhet të shkojë në komisariat.

“Më vdektë motra mos më merr në qafë”, i betohet e lutet drejtuesi i cili në fund është detyruar të ndjekë procedurat ligjore.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/nnf1pc-gFbA” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë