Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Zbardhet vdekja e muzikantit në Dropull, fjeti i dehur në makinën e ndezur, u helmua nga…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eb18edf66acb3ed0f95c2f3f2edd9963

Zbardhen rrethanat e vdekjes së muzikantit Vasil Konomi në fshatin Goranxi të Dropullit.

Burime për mediat mësojnë se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë dhe Konomi ishte në gjendje të dehur. Ai kishte fjetur me makinë të ndezur për t’u ngrohur.

Kur është gjetur ai i pajetë makina ishte ende e ndezur. Konomi jetonte me prindërit që e kanë kërkuar dhe pas 24 orësh ishte kunati që kallëzoi në Polici.

Dyshohet se Konomi është helmuar nga gazrat e makinës ndërkohë që ishte ndezur.

Më shumë

spot_img
spot_img