Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Zbardhet takimi Berisha-Lu, ja për çfarë diskutuan për një orë në zyrë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri, Sali Berisha dhe Ambasadori Amerikan në Tiranë, Donald Lu u takuan sot në zyrën e ish-kryeministrit ndërkohë që vetëm pak më parë është zbardhur biseda mes tyre.

Mësohet se Berisha dhe Lu kanë diskutuar për situatën politike në vend, ndërkohë që Berisha e ka quajtur kritike situatën dhe se sipas tij këto zgjedhje po përballen me një mal me drogë.

“Në vend situata është më kritike se pluralizmi. Për herë të parë protestë në periudhë elektorale. Situata e mediave më e keqe se më 1991. Mbjellja e kanabisit politikë e Edi Ramës” ka thënë Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img