Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Zbardhet ngjarja ku mbeti e plagosur 24-vjeçarja, si u shkëput ashensori i furrës së bukës (FOTO-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbardhet ngjarja e ndodhur rreth orës 16:25 në rrugën ‘Don Bosko’ në Tiranë.

albsig

spring

Fillimisht në media u raportua se ishte shkëputur ashensori i pallatit, ku mbeti e plagosur një vajzë rreth 24 vjeç.

Por, burime për Newsbomb.al tregojnë se nuk është ashensor pallati por ashensori i një furre buke dhe i shërbente një biznesi privat brenda pallatit.

Të njëtat burime bëjnë me dije se ashensori ka qenë në kat të parë dhe ka rënë në bodrum.

Ashensori nuk perdorej nga banoret e pallatit, por vetëm nga biznesi që ishte furre buke, ndërkohë e plagosura është punonjëse e këtij biznesi.

Fatmirësisht vajza është jashtë rrezikut për jetën edhe pse nuk bëhet me dije identiteti i saj, ndërsa policia ka shoqëruar administratorin e pallatit.

Sakaq në vendngjarje ka mbërritur një grup hetimor për të verifikuar gjendjen e ashensorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img