Zbardhet në kohë rekord vjedhja e banesës në Peqin, në kërkim autori 24 vjeçar

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 02-06-2019 Zbardhet në kohë rekord vjedhja e banesës në Peqin, në kërkim autori 24 vjeçar Foto ilustruese

Policia ka zbardhur në kohë rekord vjedhjen e një banese në Peqin dhe ka identifikuar autorin.

Autoritetet kanë shpallur në kërkim 24 vjeçarin me iniciale D.T., i dyshuar si autori i vjedhjes.

Identifikimi i tij është bërë i mundur pas analizimit të pamjeve filmike e provave të tjera të grumbulluara.

24 vjeçari akuzohet për vjedhjen e një sasie të konsiderueshme parash në banesën e shtetasit me iniciale I.B. në fshatin Çelhakaj të Peqinit.

Sakaq, materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan për veprën penale 'Vjedhja'.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Opozita i proteston sot poshtë zyrës, por mësoni ku do të jetë Rama
Mbërrin në Tiranë Jens Stoltenberg »
Article Logic
Execution time: 0.011393785476685
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbardhet-ne-kohe-rekord-vjedhja-e-baneses-ne-peqin-ne-kerkim-autori-24-vjecar-166627" }