Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

ZBARDHET LETRA e dorëheqjes drejtuar “INDIVIDIT” BASHA, Piro AHMETAJ: Ushtria e SEKSERËVE dhe SHUSHUNJAVE i bëjnë LLAK IMAZHIN

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4b59df8969d9679b721e05955bdde83a

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img