Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbardhet dëshmia e efektivit të policisë që tentoi të përdhunonte vajzën e mitur në Lezhë: Nuk e njihja, doja ta ndihmoja…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është zbardhur dëshmia efektivit Kol Koka, i cili dyshohet se ka tentuar të përdhunojë një vazjë të mitur.

Në lidhje me ngjarjen ai është shprehur se ngjarja është e inskenuar dhe se ai nuk e njihet vajzën e mitur, por që kishte ndaluar për t’i ardhur në ndihmë.

Ai tha se i kishte ardhur në ndihmë pasi vazja i kishte nxjerrë dorën për ta marrë në makinë.

Ndërkohë i pyetur për arsyen se pse kanë shkuar në një banesë, Kola tha se një gjë të tillë e kishte kërkuar vajza e mitur.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë është raportuar ditën e djeshme nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ku u njoftua se efektivi i policisë Kol Kola nga Lezha është arrestuar sepse ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datën 29 prill të këti viti, ku sipas hetimeve të SHÇBA, polici 62-vjeçar ka mashtruar vajzën e mitur duke e shoqëruar fillimisht në komisariat dhe më pas në një banesë që ishte në përdorim prej tij.

Policia bën me dije se vajza është ngacmuar seksualisht, por fatmirësisht ka arritur të largohet nga banesa duke i shpëtuar abuzimit seksual.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img