Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Zbardhet data e takimit të rëndësishëm për “Mini Shengenin Ballkanik”, Rama video-konferencë me Vuçic dhe Zaev, Kurti nuk do të marrë pjesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, do të mbajë më datë 29 qershor (e martë) një takim online me homologët e tij fqinjë.

Ai së bashku me Aleksandër Vuçic dhe Zoran Zaev do të zhvillojnë një video-konferencë online.

Tema e diskutimit mes liderëve është fokusi tek ‘Shengeni Ballkanik’.

Më shumë

spot_img
spot_img