Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbardhen përgjimet e politikanëve italianë të lidhur me Ndragetën: Lorenzo ka kontakte në Shqipëri, atje është tokë e virgjër dhe ka korrupsion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ac403ec1d01741d6b02068ae1c536f6

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img