Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Zbardhen emrat e ndryshimeve në Asamble, Bashkim Fino nënkryetar

Shkruar nga Newsbomb
Senida Mesi sekretare e burimeve njerëzore dhe Laert Dulaj sekretar i emigracionit. Një tjetër post i është dhënë edhe Alfred Pezës. Ai është zgjedhur Sekretar i Marrëdhënieve me mediat.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese