Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e Tauland Gjikajt në Vlorë, Hans Jonuzaj ishte shofer, të tjerët u larguan me… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5324a28b2ca18a512a49321b571bea58

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 31-vjeçarit Tauland Gjikajt në qytetin e Vlorës.

Sipas informacioneve për mediat, i arrestuari Hans Jonuzi kishte rolin e shoferit. Ai i transportoi Aleksandër Grabianin dhe Elton Hajnajn  larg vendngjarjes. Jonuzi është filmuar në dy momente, kur është qëlluar makina dhe rasti i dytë është kur ka lënë dy shokët.

Më pas dy autorët u larguan në drejtim të paditur me një mjet tjetër. 

Policia ka shpallur në kërkim Grabianin dhe Hajnajn, ndërsa Jonuzi ndodhet i arrestuar në komisariatin e Vlorës.

KUJDES PAMJE TE RENDA!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img