Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Zbardhen detaje nga sherri në Sauk, kandidati i LSI-së nuk u zu për parti, por për një femër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga sherri në Sauk ku u plagosën dy të rinj.

Në sherr ka qenë i përfshirë edhe Klodian Doka, kandidati për deputet i LSI-së dhe vëllezërit e tij Roland dhe Eltjan Doka.

Fillimisht u përfol se arsyeja e sherrit ka qenë për shkaqe politike, por burime për Fax News kanë bërë me dije se motivi i zënkës ka qenë për një femër.

Vëllezërit Doka dhe autorët e ngjarjes, aderojnë në të njëjtin subjekt politik, Lëvizjen Socialiste për Integrim.

Ata janë konfliktuar fillimisht në drekë, pastaj zënka ka nisur edhe në darkë në një lokal pranë xhamisë në zonën e Saukut të Vjetër në Tiranë. Mësohet se aty ndodhet edhe zyra e njërës prej degëve të LSI-së.

Njëri nga autorët, i ka thënë njërit prej vëllezërve se e ka sharë dhe i ka folur keq një vajze me të cilën kishin njohje të përbashkët.

Debati ka degraduar në përplasje fizike ku janë dëmtuar tre vëllezërit Doka. Ata ndodhen në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa mësohet se Roland Ndoka ndodhet në gjendje më të rëndë, por të tre janë jashtë rrezikut për jetën.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img