Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Zarf me dy plumba, kërcënohet ish-kryeministri Italisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1530dca91ea1462007dd4ae47821800

Ish kryeministri italian Matteo Renzi, i cili solli shembjen e qeverisë në fillim të këtij viti, është kërcënuar me jetë.

Bëhet me dije se Rezit i kanë dërguar në shtëpi një zarf që kishte brenda dy plumba.

Lajmin e ka bërë me dije partia e tij, duke shtuar se ata nuk janë të friksuar.

“Renzi është një nga politikanët më jopopullorë të Italisë dhe mori kritikapër vendimin e tij për të lënë koalicionin e ish-kryeministrit Giuseppe Conte në Janar, i cili shkaktoi kolapsin e tij,” tha ministri Teresa Bellanova.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img