Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Zara ndryshon logon, revoltohen blerësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

ad16be423a8cc40b6b52a9f65452f673

Kompania e njohur e shitjes me pakicë të rrobave, Zara ka prezantuar sot logon e re por jo të gjithë janë të impresionuar.

Ajo që bie në sy është se logo duket pak a shumë e njëjtë, përveç faktit që shkronjat janë afruar më pranë, madje bien mbi njëra-tjetrën. Përveç mbivendosjes, shkronjat Z dhe R janë ndryshuar disi duke e bërë edhe më të vështirë leximin.

Nuk ka munguar ironia në rrjetet sociale:

fghgkyuklyl7l.jpg

xdfgdfhgfyjtyjt6jk5tj.jpg

Më shumë

spot_img