Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Zajmina Vasjari në pritje të ëmbël, këngëtarja publikon foto me barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zajmina Vasjari është një ndër personazhet më të spikatur dhe më të komentuar në medien rozë. Prej disa kohësh këngëtarja është tërhequr paksa nga muzika, duke iu përkushtuar familjes së saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme.

auto WhatsApp Image 2021 10 25 at 6.21.50 PM1635179806
jmina

Së fundmi Zajmina ka publikuar një foto, duke nënkuptuar se familja e saj do të zgjerohet. Këngëtarja ndodhet në muajin e 5-të të shtatzënisë, por ende nuk dihet se çfarë pritet të sjellë në jetë një vajzë apo një djalë.  

Kujtojmë se Zajmina Vasjari dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një vajzë së bashku, e cila quhet Khloe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img