Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Zaimina Vasjari merr “lejen e zakonshme” nga puna në Ujësjellës, publikon video nga…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë në media bëri bujë lajmi se këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari është emëruar specialiste në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizimit në Durrës, në degën e Shijakut.

Sipas dokumentit që qarkulloi Zaimina është emëruar në këtë detyrë më 10 qershor të këtij viti duke marrë përsipër të zgjidhe të gjitha problemet e komunitetit të Shijakut për ujin e pijshëm.

Mirëpo, mesa duket këto lajme këngëtaren nuk e kanë shqetësuar aspak, teksa ka vazhduar pushimet e saj normalisht pa e “çarë kokën”.

Së fundmi, ajo së bashku me familjen kanë vendosur që këtë fundjavë ta shijojnë në bregdetin shqiptar dhe këtë gjë e ka zbuluar vetë Zaimina përmes disa videove.

Ky është reagimi i parë i këngëtares që prej bërjes publike të lajmit, reagim përmes të cilit kuptuam se nuk është shqetësuar aspak dhe nuk i ka bërë aspak përshtypje lajmi që “bombardoi” portalet ditëve të fundit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img