Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Zaho ‘i bie në kokë’ punës që bën i ati kryeministër: Babi vetëm flet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në një takim të fundit me qytetarët kryeministri Edi Rama ka zbuluar një moment epik me djalin e tij të vogël, Zaho.

albsig

Teksa ka qenë i shoqëruar edhe nga kryebashkiaku Erion Veliaj, ky i fundit i ka kërkuar të tregojë se si përgjigjet Zaho kur e pysin çfarë pune bën babi.

“Babi vetëm flet”, ka treguar Rama përgjigjen e Zahos.  “Sepse dëgjon të ëmën, kur unë shkoj në shtëpi natën vonë dhe jam duke folur në telefon, që më thotë: Nuk je lodhur akoma?, ka shtuar ai më tej.

Në sytë e një fëmije është perceptuar se e vetmja punë që bën i ati është se vetëm flet. Dhe mesa duket edhe Zaho e ka vënë re prezencën e vazhdueshme të kryeministrit në ekrane dhe ai ka arritur në përfundimin se puna që bën i ati është të folurit. Mesa duket Zaho i ka ‘rënë në kokë’ punës së babait.

Rama-Zaho-2-624x450.jpg

auto_291f77d506aae2dc96b2f570f573070a_L_11548501201.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img