Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Zaho feston ditëlindjen, Gregu publikon momentet teksa i vogli fryn qirinjtë: 7 sot!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dje, djali i vogël i kryeministrit Edi Rama, Zaho, ka festuar ditëlindjen e 7 dhe mes urimeve të shumta nuk ka munguar as ai i të vëllait, Greg Rama. Ai ka publikuar në rrjetet sociale një video të të voglit teksa fryn qirinjtë e tortës së tij të ditëlindjes.

“Zaho 7 sot”, shkruan Greg krah videos të tij.

Ndryshe nga vitet e tjera në llogarinë e kryeministrit nuk është bërë asnjë urim për Zahon dhe mesa duket këtë vit ata kanë preferuar që ta festojnë së bashku familjarisht, pa “rrëmbyer” shumë vëmendje.

Më shumë

spot_img