Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
30 °
Die
28 °
Hën
30 °
Mar
32 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Zagarë të Rilindjes”, zëdhënësi i presidentit publikon videon ku Lefter Koka mbronte “me zell” LSI-në

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar sot një video të Leftër Kokës, i cili disa vite më parë i cilësonte si “zagarë” përfaqësuesit e Rilindjes.

“Për të gjithë ju zagarë të “Rilindjes”, dëgjojeni Terin, para se të jetë shumë vonë për ju!”, shkruan Tedi Blushi në Facebook.

albsig

“I bëj thirrje sot që në Durrës të mos luajnë sepse nuk do të ketë forcë dhe të rinjte simpatizantët e LSI-së do munden të frenojnë me çdo mënyrë këta zagarë të cilët kërkojnë të deformojnë zgjedhjet ne Durrës. Këta që bëjnë këto veprime nuk janë as durrsakë dhe as qytetarë të Durrësit, por këta janë zagarë të Rilindjes”, dëgjohet të thotë Lefter Koka në videon e disa viteve më parë.

Ndërkohë më herët Lefter Koka i është përgjigjur ashpër kreut të Shtetit Ilir Meta, pas akuzave që ky i fundit i bëri mesditën e sotme nga zyra e Presidencës. Ish-ministri i LSI, i cili tashmë garon nën siglën e PS, e quajti Ilir Metën “pis burrë që të vret natën dhe të qan ditën”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img