Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Yuri Kim viziton spitalin Amerikan, falenderimi për mjekët: Jeni heronj të vërtetë, mirënjohje e thellë për stafin tuaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në vendin tonë Yuri Kim, ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë në spitalin Amerikan.

Gjatë kësaj vizite zyrtarja amerikane foli për rëndësinë dhe punën e palodhur të stafit mjekësor gjatë periudhës së pandemisë ndaj Covid-19, si dhe i falenderoi ata për përkushtimin në punën e tyre.

“Mirënjohje e thellë për stafin, nga mjekët, infermierët, rojet, administratorët, të gjithë, të Spitalit Amerikan dhe të gjithë spitaleve të tjera publike dhe private për përpjekjet tuaja të jashtëzakonshme. Ju jeni me të vërtetë heronj!”, shprehet Yuri Kim në Twitter.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img