Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Yuri Kim vizitë në Fushë Krujë një ditë para zgjedhjeve, takime me drejtuesit e Policisë dhe qytetarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e sotme ka vizituar qytetin e Fushë Krujës, ku është takuar me qytetarët dhe më pas me drejtuesit e Policisë.

Nuk dihet arsyeja e kësaj vizite të ambasadores në Fushë Krujë, një qytet që deri më tani nuk ka regjistruar asnjë incident para zgjedhor.

Ndërkohë ditëne  nesërme ambasadorja Kim dhe një ekip vëzhguesish nga Ambasada Amerikane do të ejnë në terren duke ndjekur procesi e votimit dhe të numërimit të votave.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img