Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Yuri Kim vizitë “blic” në Elbasan, inspektim në qendrën e numërimit të votave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja Amerikane Yuri Kim pas inspektimit në qendrën e numërimit 39, te Muzeu Kombëtar  në Tiranë, është nisur drejt Elbasanit  për të parë nga afër procesin e numërimit  të votave.

Pak më herët diplomatja amerikane u shpreh përmes një postimi në Tëitter se stafi i Ambasadës do të vijojë procesin e vëzhgimit të qendrave të numëruesve edhe gjatë natës.

“Sapo përfundova vizitën time të dytë sot në qendrën e numërimit në Tiranë # 39. E kënaqur të shoh një bashkëpunim të mirë midis të gjithë sporteleve dhe stafit, për ritëm më të shpejtë të procesit të numërimit. Stafi i Ambasadës Amerikane po viziton qendrat gjatë natës për të brohoritur për ata që punojnë shumë në mënyrë që votuesit të shohin votat e tyre të llogaritura ASAP”- shkruan Yuri Kim.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img