Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Yuri Kim uron gratë për 8 mars dhe u bën thirrje: Votoni në zgjedhjet e 25 prillit, është e drejta dhe ardhmja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

821ac7e6ffcae07ed9d36e13edc290c1

Ambasadorja e SHBA, Yuri Kim ka uruar të gjithë gratë dhe vajzat për festën e 8 Marsit (Dita Ndërkombëtare e Gruas).

Teksa ka uruar 8 Marsin, ambasadorja u ka bërë thirrje të gjithe grave që të votojnë në zgjedhjet e 25 prillit.

“Në Ditën e Grave Ndërkombëtare, gratë që përfaqësojnë vendet tona si ambasadore në Shqipëri u kërkojnë të gjitha grave të votojnë – sepse është e drejta dhe e ardhmja jonë”, shkruan ajo në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img