Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Yuri Kim unison me Matthew Palmer: Presim standarte të larta në 25 prill, po kontribuojmë 4 miliardë $ për vaksinat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d8021a76d78e2f4a0b525f8dad8a0234

Ambasadorja e SHBA-së Yuri Kim ka ripostuar deklaratën e zv.ndihmës Sekretarin e Shtetit, Matthew Palmer, i cili tha se SHBA pret standarte të larta në zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Administrata e Biden po angazhohet shumë në Reformën në Drejtësi teksa Kim përsërit që Amerika po kontribuon shumë edhe për vaksinat që po vijnë dhe do të vijnë në Shqipëri.

Shënimi i Yuri Kim

Palmer: SHBA pret standarde të larta për zgjedhjet e 25 prillit; Administrata e Biden angazhohet fuqimisht për reformën në drejtësi; sundimi i ligjit dhe transparenca do të tërheqin më shumë investime amerikane; SHBA po kontribuon 4 miliardë dollarë për COVAX kështu që më shumë njerëz kanë vaksina.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img