Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Yuri Kim takon një nga idhujt e saj shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka takuar yllin e muzikës operistike, Ermonela Jahon.

Fotot me të i ka postuar në Instagra, ku krahas tyre shkruan se ndihet tepër e ngazëllyer dhe me fat që takoi një nga idhujt e saj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img