Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Yuri Kim “takohet” me Teto Ollgën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ishte në Pogradec ku zhvilloi disa takime, me Kryeprokurorin Olsian Çela, kryetarin e bashkisë Ilir Xhakolli dhe me banorët, për të dëgjuar shqetësimet e tyre  të përditshme.

Gjatë vizitës në këtë qytet nuk kishte si të mungonte një foto e diplomates amerikane me bustin e Teto Ollgës, ku çdo vizitor që shkon në Pogradec nuk harron të pozojë krah aktores së madhe shqiptare.

“Pogradeci vërshon me sharm. Ishte kënaqësi të flisja me njerëzit në Tushemisht; shih veprën e artistëve Anastas Kostandini (aka Taso) dhe Gentian Zeka; dhe ndaloni të dëgjoni pikëpamjet e njerëzve për drejtësinë ose thjesht për të thënë “përshëndetje”,  shkruan Yuri Kim ndër të tjera në postimin e saj në Instagram.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img