Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Yuri Kim takim ‘kokë më kokë’ me Lulzim Bashën, ja çfarë i tha për listën e kandidatëve për deputetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

922223dd67d5591f9de9ee6e82fb31ff

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kim shkruan se u njoh me programin zgjedhor të PD-së dhe të partnerëve të saj.

Më tej, ambasadorja shprehet se gjatë takimit ka theksuar pritshmëritë e SHBA-së për kandidatë të pastër nga të gjitha partitë.

“Sot patëm një takim të shkëlqyeshëm. Për të dëgjuar programin zgjedhor të PD & partnerëve. Nënvizova pritjet për kandidatë të pastër nga të gjitha partitë. Ne gjithmonë do të jemi të përkushtuar për të forcuar marrëdhëniet, me respekt për vendimin e votuesve më 25 prill”,- shkruan Yuri Kim.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img